• Zwroty i reklamacje

Reklamacje kieruj na adres:

Mlk Maciej Janusz Laskowski

ul. Janosika 11

15-157 Białystok

Towary zakupione w naszym sklepie objęte są 12 miesięczną gwarancją. Jeżeli okaże się, że zakupiony towar jest wadliwy prosimy o kontakt przed jego odesłaniem. Reklamacje należy odsyłać na wyżej podany adres z dopiskiem: "REKLAMACJA". Reklamacja musi zawierać krótki opis usterki. Odesłany towar nie może nosić śladów samodzielnej naprawy.

 

Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni. W przypadku przedłużenia się tego czasu, np. z powodu braków magazynowych, bądź braku części zamiennych, informujemy reklamującego o opóźnieniu. Reklamujący informowany jest na bieżąco o stanie jego reklamacji. Zgłaszanie reklamacji za pośrednictwem naszego sklepu polecamy również klientom którzy robili zakupy w naszym sklepie poprzez inne kanały dystrybucji, jest szybciej i sprawniej. Więcej informacji odnośnie procedur reklamacyjnych znajdziecie Państwo w regulaminie Pkt. 6.

 

Zwrot towaru:

Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: pisemnie na adres:

Mlk Maciej Janusz Laskowski

ul. Janosika 11

15-157 Białystok

,bądź w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@blondasy.pl

.Więcej informacji odnośnie odstąpienia od umowy znajdziecie Państwo w regulaminie pkt.8