Opinie o Nas
  • Dostawa

Koszt

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Forma Wysyłki Przelew/płatność online Płatność przy odbiorze (za pobraniem)
Przesyłka kurierska Pocztex 48 do 25kg 10 20
Paczkomat inpost do 20kg  15 20
Przesyłka kurierska do 25kg 15 20
     
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 3-10 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 

 Ze względów logistycznych do nie których produktów przypisane są wyłącznie poszczególne formy wysyłki, w przypadku Paczkomatów Inpost kiedy przesyłka przekracza gabaryty największej ze skrytek będzie ustalona inna forma wysyłki.
 

Przy każdym produkcie oferowanym w naszym sklepie podany jest orientacyjny czas wysyłki do klienta. Przy zakupach łączonych gdzie podane są różne terminy wysyłki proszę brać pod uwagę ten najdłuższy. Wysyłki realizujemy 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, za pośrednictwem firm: Poczta Polska, Inpost paczkomaty 24/7, Firmy kurierskie: (Pocztex, Inpost Express, Schenker) w zależności od tego na którym magazynie znajduje się zamówiony produkt - (w przypadku zamówień łączonych składających się z kilku produktów zastrzegamy sobie możliwość nie odpłatnej wysyłki kilkoma paczkami) Przesyłki z reguły wysyłane są w przeciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, jednak w przypadku opóźnień wynikających z naszej strony staramy się informować kupującego.

Dostępność produktu określana jest w karcie danego towaru, zainteresowanych zakupem większych ilości danego produktu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. 

shop@blondasy.pl

tel: 791210000

{shop_phone}

Istnieje też możliwość sprowadzenia danego produktu na indywidualne zamówienie.