• Dostawa

Koszt

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Forma Wysyłki Przelew/płatność online Płatność przy odbiorze (za pobraniem)
     
Paczkomat inpost do 20kg  13 20
Przesyłka kurierska do 25kg 15 20
     
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 3-10 dni roboczych - jeśli produkt znajduje się na magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt z naszym sklepem. 
 

 Ze względów logistycznych do nie których produktów przypisane są wyłącznie poszczególne formy wysyłki, w przypadku Paczkomatów Inpost kiedy przesyłka przekracza gabaryty największej ze skrytek będzie ustalona inna forma wysyłki.
 

Przy każdym produkcie oferowanym w naszym sklepie podany jest orientacyjny czas wysyłki do klienta. Przy zakupach łączonych gdzie podane są różne terminy wysyłki proszę brać pod uwagę ten najdłuższy. Wysyłki realizujemy 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku, za pośrednictwem firm: Poczta Polska, Inpost paczkomaty 24/7, Firmy kurierskie: (Pocztex, Inpost Express, Schenker, DPD, GLS) w zależności od tego na którym magazynie znajduje się zamówiony produkt - (w przypadku zamówień łączonych składających się z kilku produktów zastrzegamy sobie możliwość nie odpłatnej wysyłki kilkoma paczkami) Przesyłki z reguły wysyłane są w przeciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie, jednak w przypadku opóźnień wynikających z naszej strony staramy się informować kupującego.

Dostępność produktu określana jest w karcie danego towaru, zainteresowanych zakupem większych ilości danego produktu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. 

biuro@blondasy.pl

tel: 791210000

Istnieje też możliwość sprowadzenia danego produktu na indywidualne zamówienie.